Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segít lefordítani?

Valaki segít lefordítani?

Figyelt kérdés

[link]

Köszönöm szépen.


2009. máj. 27. 15:29
 1/8 anonim válasza:
0%
másold be a weforditas.hu ba
2009. máj. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az az oldal nem jól fordít.
2009. máj. 27. 15:38
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor meg tanulj meg angolul. Ide se munka helyett pluszba dolgozni járnak emberek.
2009. máj. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nemtudok angolul,de szivesen segitenék!De akárhányszor én is kértem angolba segiséget,mindig kaptam az ívet "ilyen kedves emberkéktől",hogy csak ugy szivességböl, idegenknek melyik hülye segitene!De ez nem igy működik!azért van ez az oldal hogy segitsünk egymásnak!Én matekba irodalomba vagyok jó,és segitek aki ilyen kérdést tesz fel!És a webfordító valóban nem jó!Sok szerencsét a fordításhoz:)
2009. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak:

Most szereztem német középfokút.

Nem tehetek arról, hogy nem angolt tanultam, bocsi!

Most kezdtem angolba, ezért sok kifejezést nem tudok pontosan lefordítani.

2009. máj. 27. 19:32
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2009. máj. 27. 19:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oldal nem azért van ,hogy mások házifeladatait megoldjuk,meg lefordítsuk helyetted a kedvenc dalaid szövegeit, egyébként meg sose fogsz megtanulni angolul ha nem ülsz le szótározni. Ez az oldal azért van ,hogy segítsünk ,nem azért ,hogy helyetted dolgozzunk. Ha leírod azokat a kifejezéseket én szívesen segítek neked, de nem fordítok le neked egy teljes szöveget csak mert te lusta vagy. Máshol ezért pénzt kérnek miből gondoltad, hogy majd itt mások ugrálnak ,hogy ingyen megcsinálják neked?
2009. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem azért kértem, mert lusta vagyok és mások dolgozzanak helyettem, csak tényleg nem megy pár kifejezés.Eléggé kezdő vagyok.Gondoltam van aki unatkozik, és van kedve hozzá.(Mert én néha ilyen vagyok:$).

Azért köszönöm ha néhányban segítesz!

What makes the one to shake you down?

Say now you want to shake me too

Move down to me, slip into you

She sinks in my mind as she sheds through her skin

Ezt a 4-et nem tudom.

2009. máj. 28. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!