Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német fordítás? Nagyon megkösz...

Német fordítás? Nagyon megköszönném

Figyelt kérdés

Tanulmányok

2003.09

Személy- és Vagyonőr tanfolyam Bicske


1992-1995

Móricz Zsigmond Szakmunkás és Szakképző Iskola


Fehérgyarmat

Élelmiszer- és vegyi áru-kereskedő


Szakmai tapasztalat


2011.08.25

Heidelberg-betonelemente-decke (Németország,waghausel)


2010-2011

Fish and Food Kft Korbach (Németország)

Húsipari élelmiszer feldolgozó


2006-2010

G4S Készpénzlogisztikai kft Miskolc

Értéktáros, értékszállító


2003-2006

OBI Áruházak( Budapest, Veszprém, Miskolc) Személy és vagyonőr



1995-2003

ÁFÉSZ Fehérgyarmat Coop Áruház

Csemegepultos, hús hentesáru eladó



Adottságok

Nagy teherbírás, terhelhetőség, rugalmasság.

Pontos és megbízható munkavégzés. Jó csapatszellem.


Szakismeretek

Számítógépes ismeretek

Internet használat

B kategóriás jogosítvány



Tisztelt Hölgyem/Uram!



A mellékelt önéletrajzzal szeretnék jelentkezni a Müllendorf Lidl pickers állásra Kereskedelmi végzettségem van, 8 évig dolgoztam a szakmámban eladóként, majd 3évig OBI áruházakban személy-és vagyonőrként. 2006-tól 2010-ig a G4S Készpénzlogisztikai Kft-nél kezdetben értékszállítóként,majd értéktárosként álltam alkalmazásban. 2010-2011-ig a Fish and Food Kft-nél dolgoztam Németországban húsipari betanított munkásként.Jelenleg Németországban Waghauselben a Heidelberg betonelemente gyárban betanitott munkásk.ént dolgozom Terhelhető vagyok, gyorsan tanulok, a rám bízott feladatokat maradéktalanul elvégzem. Felelősségteljes, pontos munkavégzés jellemez. Kevés német nyelvtudással rendelkezem de kész vagyok ezt a továbbiakban kamatoztatni.

Szeretnék újból az eredeti végzettségemnek megfelelő munkakörben elhelyezkedni ezért jelentkeztem a meghirdetett állásra.

Remélem, a fentiek felkeltették érdeklődését, és személyesen is találkozhatunk a jövőben. Kapcsolatfelvétel céljából elérhető vagyok a ...-os mobilszámon.


2012. jan. 19. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos fogalmam sincs, mit takar az értéktáros, nem is találtam rá német szót, csak angolt. Jobb híján ez maradt.



Schulbildung

09.2003.

Personenschutz- und Objektschutzausbildung in Bicske


1992-1995

Móricz Zsigmond Fachschule und Fachberufschule Fehérgyarmat

Kaufmann von Lebensmittel- und Haushaltswaren


Berufserfahrungen


25.08.2011.

Heidelberg-Betonelemente-Decke (Deutschland, Waghausel)


2010-2011

Fish and Food GmbH. Korbach (Deutschland)

Fleisch und Fleischwarenverarbeitung


2006-2010

G4S Bargeldlogistik GmbH, Miskolc

Geld- und Wertlieferung


2003-2006

OBI Warenhäuser( Budapest, Veszprém, Miskolc) Personenschutz und Objektschutz


1995-2003

ÁFÉSZ Fehérgyarmat Coop Warenhaus

Fleisch und Fleischwarenverkäufer



Persönliche Eigenschaften

Grosse Belastbarkeit, flexibilität

Präzise und zuverlässige Arbeit. Gute Teamarbeit.


Fachkenntnisse:

EDV Kenntnisse

Benutzung vom Internet

Führerschein (Kategorie B)



Sehr geehrte Damen und Herren!



Mit dem beigelegten Lebenslauf möchte ich mich um die Stelle von Müllendorf Lidl pickers bewerben. Ich habe meinen Abschluss in einer Fachberufschule für Handel gemacht, dann habe ich 8 Jahre in meinem Beruf als Verkäufer gearbeitet, anschliessend war ich 3 Jahre lang Fachmann für Personen- und Objektschutz bei OBI. Zwischen 2006-2010 war ich bei G4S Bargeldlogistik GmbH. angestellt, zuerst war ich für die Wertlieferungen zuständig, dann arbeitete ich als Depository Manager. Zwischen 2010-2011 war ich angelernter Fleischverarbeiter in Deutschland bei der Fish and Food GmbH. Gegenwärtig arbeite ich im Fabrik Heidelberg Betonelemente in Waghausel, Deutscland. Ich bin belastbar, lerne schnell und erledige die mir anvertrauten Aufgaben gewissenhaft. Ich leiste verantwortungsvolle und präzise Arbeit. Meine Deutschkenntnisse sind schwach, aber ich bin bereit, sie weiterzuentwickeln.


Ich möchte erneut in meinem ursprünglichem Beruf arbeiten, deshalb bewerbe ich mich für diese Stelle. Ich hoffe, dass die oben geschriebenen Ihre Interesse erweckt haben und wir uns in der Zukunft auch persönlich treffen können. Ich bin unter folgender Händynummer erreichbar: ………

2012. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azért nem gyenge, hogy kap egy komplett fordítást a kérdező és annyi választ nem látok, hogy köszönöm...
2012. márc. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gegenwärtig arbeite ich IN DER Fabrik Heidelberg Betonelemente in Waghausel, Deutschland -
2015. jan. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az "Interesse" seml.nemű főnév-
2015. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!