Hol kezdjem el?

Figyelt kérdés
Leszeretném tenni a német nyelv alap színtett,hol kezdjem el? 14/L vagyok.Suliban tanulok németül de le szeretném tenni.Nem érdekelne ,hogy ha egész nap tanulnom kellene.
2012. jan. 17. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Én most fogom letenni nemsokára,ezen az oldalon vannak nyelvvizsgák...:)Fent vannak a témakörök és néhány feladatlap is amiből lehet gyakorolni.(én egyenlőre a juniorral próbálkozom)Sok sikert!


[link]



14/L

2012. jan. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nyelvvizsgázni szeretnél, irány a könyvesbolt.


Vegyél direkt alapfokú nyelvvizsgára felkészítő könyvet és hanganyagot. Ha jó vagy németből, akár egyedül is menni fog.


Hajrá!

2012. jan. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor célszerűbb lett volna egy olyan iskolába menni.... Pl.: ahova én járok suliba ott az ÖSSZES tanár osztrák, amcsi és minden egyes tantárgyat németül tanulok kivéve természetesen az angolt. Én például idén fogom letenni a Goethe Intézetben a középfoku nyelvvizsgát németből és angolból (sajnos nem rakhatom le a felsőfokut, mert a középfokut is csak azért engedik már 14 évesen, mert Osztrák iskolába járok (itt Bp-n)

Én igazándiból arra se emlékszem, hogy hogyan is tanultam meg németül (még 2-3. tanévre gondolok)

14/F

2012. jan. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!