Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire nehéz az ECL középfok...

Mennyire nehéz az ECL középfokú nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem nehéz, ha készülsz rá..

Nyomtasd ki a próbavizsgát, megtalálod a honlapon, próbáld megoldani, és meglátod milyen. Elvileg minden B2, vagyis középfokú nyelvvisga ugyanazon a nehézségi fokon van, mindenkinek más a neház-más a könnyű. Nekem személy szerint szimpatikus feladatokat tartalmaz.

Nézz meg többet is, hasonlítsd össze őket.

És készülj rá sokat, akkor nem lesz nehéz!!!!!!!!!!!!!

2009. máj. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Ne válaszd ezt a vizsgát. Mostanában csak a pénzre mennek. A 18 fős nyelvvizsga előkészítő csoportból összesen 1! ember ment át. Engem 58%-al buktattak meg és a többieket is 57-59 között. Nem hiszem, hogy ennyire buták voltunk, mivel ezután sokan próbáltak mást és mindenki átment pl: euro-n, telc-en, főiskola nyelvvizsgáján. Max annak ajánlanám aki felső fokon tud, úgy meg lesz a középfok. (lehet lepontozni, de ez tapasztalat, nyelvtanárok se ajánlják)
2009. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
80%

Én most voltam áprilisban és büszkén mondhatom,hogy sikerült.


nem volt nehéz, az írásbeli kifejezetten könnyű volt, a szóbelin nagyon aranyosak voltak,próbálták oldani a feszültséget.Egyedül a listening volt kicsit gáz, de szerintem ezt leszámítva nem volt nehéz.


És ha valki tud azt nem pontozzák le. Én ugy mentem,hogy nem fogok átmeni, és a végén 87 %-os lett összeségében.

2009. máj. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Én is simán megcsináltam az ECL-t, pedig velem kitolhattak volna, mert 14 éves voltam...
2009. júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aha, én 15 vagyok, és majd most jön az eredmény. Köszi a válaszolkat! Remélem sikerül:)
2009. júl. 17. 11:00
 6/9 A kérdező kommentje:
sikerült!:)
2009. júl. 21. 12:37
 7/9 anonim ***** válasza:
grt:)
2010. jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kösziíí:)
2010. jan. 19. 14:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

én tavasszal megyek.

és holnap próba-nyelvvizsgára.

eléggé bevagyok szarva :S

2010. nov. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!