Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen könyveket ajánlotok a...

Milyen könyveket ajánlotok a nyelvgyakorláshoz?

Figyelt kérdés
Regényekre gondolok. Viszont nem tudom, hogy pl. a neveletlen hercegnő naplóját elbírnám-e olvasni. Magyarul már az első három kötetét elolvastam, így ha angolul kezdenék bele, tudnám, hogy mi miről szól, nem? Vagy pl. ha angolul és magyarul is előttem lenne, akkor tudnám, hogy miről szól. Szerintetek ez így jó?
2011. okt. 18. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A neveletlen hercegnőnek nagyon egszerű a nyelvezete, én is kezdőként olvastam :)

Elsőre ajánlanék még gyerekkönyveket, pl Roald Dahl-tól. (Charlie and the Chocolate Factory, Matilda)


Ha szereted a Harry Pottert, azt is olvashatod, szintén elég egyszerű a nyelvezete.

2011. okt. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Erich Kästner : Das doppelte Lottchen


Én ezt olvasom,elég könnyű a nyelvezete.

2011. nov. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!