Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Helyesen hangzik angolul?

Helyesen hangzik angolul?

Figyelt kérdés

Az alábbi üzenetet a Facebook-on írtam egy híres énekes fiának az üzenőfalára aki felvett ismerősnek. Angolul közepesen jól beszélő illető segítségét kérem, nyelvtanilag hibátlanul sikerült leírni?


Hi Ladd! Please tell me, do you have a plan to make a new duet with your Beloved Dad? I hope, yes. Me, my family and (I guess) tons of fans would love to hear you singing together again. :) You've similar tone of voice. Thanks for the add anyway!:)


Szia Ladd! Kérlek mondd meg, terveztek-e új duettet készíteni szeretett apukáddal? Remélem igen. Én, családom és (gondolom) rengeteg rajongó szeretne hallani benneteket újra együtt énekelni. Hasonló hangszínetek van. Egyébként köszi a felvételt.


2011. szept. 15. 08:19
 1/2 BKRS ***** válasza:
Minden rendben van az angol forditassal. Kulonosen ha Facebook standard szerint iteli meg az ember.
2011. szept. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. Közel sem tökéletes az angolom és jó tudni hogy nem égettem le magam. :) Ezzel a Facebook standard kifejezést nem ismerem, úgy kell érteni hogy FB alap szokás szerint? Egyébként az alábbi választ kaptam, még segítenél a 2. mondat pontos fordításában?


"We talked about it. So eventually I think, god willing :)"

2011. szept. 16. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!