Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki tanul velem oroszt online?

Valaki tanul velem oroszt online?

Figyelt kérdés
Komolyan gondolom! Olyan embert keresek, akinek szintén nincs sok ideje, max napi egy óra, de szeretne oroszul megtanulni. Én angol nyelvtanár vagyok, nagyon soknyelvi anyagom van. Szeretnék valakit találni, akivel pár naponta átbeszéljük skype-on, mire haladtunk, és együtt elérni egy elfogadható beszédszintet!
2011. szept. 13. 12:29
 1/3 anonim válasza:
szia! engem érdekel, mert már tanultam valamikor de sajnos abba hagytam.. írok pirvibe :)
2011. szept. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben! Légyszi ne írj privibe, mert a hotmailes fiókomra irányít át, ami pár napja nem működik. www.tanuljangolt.hupont.hu itt találod meg az e-mailemet, írj arra légyszi.
2011. szept. 13. 13:57
 3/3 A kérdező kommentje:
Írtam neked privátot.
2011. szept. 13. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!