Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Pécsen angol nyelvvizsgára...

Pécsen angol nyelvvizsgára felkészítő tanárt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A tanárom aki eddig készített a középfokú nyelvvizsgámra külföldre költözött,így új felkészítő tanár után keresek viszonylag normális áron, akár egyetemistát.

Én felsőfokon beszélek németül,én is korrepetálok. akár angol felkészítésért cserébe németben segítek is.


2011. szept. 8. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia. Én pont itt gyakker-en találkoztam egy leányzóval, akivel most együtt készülünk felsőfokú angol nyelvvizsgára, együtt is fogunk menni. Esetleg te is kereshetsz valakit, egyrészt ingyen lenne, másrészt jó valakivel gyakorolni :) mi skype-on szoktunk, hidd el , hogy nagyon jó.

Én is korrepetálnálak, csak nekem németből van már nyelvvizsgám és én még csak most készülök felsőfokra, ettől vannak jobb tudású emberek is :D

2011. szept. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!