Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki jár anglisztikára?

Csicseriborsó5 kérdése:

Valaki jár anglisztikára?

Figyelt kérdés

17 éves leszek és nagyon szeretnék majd anglisztikára járni.

Sok mindent találtam róla a neten, de személyes tapasztalatokat seholsem.

Ilyenekre lennék kíváncsi, hogy pl. milyen könyveket kell majd olvasni, minden tárgyam angolul lesz-e tartva, meg milyen nehéz szak a többihez viszonyítva.

De minden tapasztalatot szívesen fogadok.


2011. szept. 4. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
úyg tom h ott az angol kultúrát is. oktatják.Anglia történelmét is.
2011. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én most kezdem jövő héttől ELTE-n:) Szóval még nem tudok mit mondani róla. Itt egy ELTE-s tanegységlista addig is: [link]

Könyvekről is volt egy listám, de most nem találom. Amúgy az mindegyik tanárnál más, hogy miket kell elolvasni.

Igen, a legtöbb angolul lesz. Szerintem vannak sokkal keményebb egyetemi szakok, mint ez. De ha érdekel az angol nyelv, kultúra, történelem stb. és esetleg angoltanár, tolmács vagy fordító, esetleg újságíró akarsz lenni, akkor jó választás.

2011. szept. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!