Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak a Villám Francia oktató tananyagával kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Én itthonról kezdtem el ebből a módszerből tanulni, a relaxás részét kihagyva, eddig tetszik és haladok is vele, viszont azt furcsállom, hogy nekem pl. a beszéltető anyagban csak az alapszöveget okítja,...de akkor a lecke többi részével mit kezdjek? Azt csak is hallgatni kéne?

Mert, hogy azokról nem igen ír a tk a bevezetőjében sem!

Nyilván azokat is tudni kéne, nade elég sok egy-egy lecke tartalma és beszéltető hanganyag nélkül kicsit sokáig tartana azokat is megtanulni, nem?

Szóval ilyen hasonló kérdéseim lennének még azok számára, akik szintén ebből tanulnak és esetlegesen szintén önállóan, otthonról!


2011. aug. 17. 03:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!