Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki jön most augusztusban a...

Ki jön most augusztusban a Telc vizsgára?

Figyelt kérdés

fu én nagyon félek,sok helyen olvastam hoyg nehéz sokszor megbuktak

angol írásbelire megyek középfokon

miket tanuljak szerintetek még?

a szövegértést nagyon kéne gyakorolni


2011. júl. 28. 19:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
mindjárt itt lesz a vizsga,aug.13-án ha jól tudom...:) úgy wolt,h én is most megyek,de túl közelinek tűnt az időpont és inkább majd októberbe megyek csak...:)nekem wan egy könyvem,én abból készülök( Akadémia kiadó,Telc angol nyelvizsga gyakorlófeladatok).Sok sikert!
2011. júl. 30. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

nekem is megvan a könyv ,de innen töltöttem le a netről

hu félek olyan kevés az idő!

köszi remélem sikerülni fog

2011. júl. 30. 13:28
 3/13 anonim válasza:
Én is megyek angol középfokra, csak nem pestre,hanem gödöllőre. Am meg azt mondom,ne félj. Az egy dolog, h sokmindenkit meghúznak, de ha rendesen felkészültél, akkor sztem ne parázz! Am én a telc könyvéből tanultam, az jó, mert tényleg olyan feladatok vannak benne,ami a vizsgán is lesz. Ja, és rem azt tudjátok,h a vizsgafelkészitő künyvek mindig behezebbek a feladatok,mint a vizsgán lesz, h majd ne ott érjen meglepetés. Szval csak hajrá,ne parázz,hanem gondolj arra,h pl egy időben veled hány 100 gyerek(küztük én is ) és felnőtt fog szenvedni :)
2011. aug. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

szia!

én Debrecenbe megyek!

remélem sikerülni fog!!!! majd ha túlvagy rajta írj ide hogy hogy sikerült!!!

2011. aug. 12. 10:57
 5/13 anonim válasza:
Szia. Hát, nem tudom,h te h vagy vele, de sztem kicsit nehéz volt az irásbeli. Mármint, főleg az első feladat, ahol párositani kellett (ugye ugyan azok voltak a feladatok?) szóval. Tanultam rá sokat, de nem tudom h h sikerült. Remélem azért,h meglessz. A szóbeli meg nagyon egyszerü volt. És neked milyen lett? :)
2011. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

szia!

hallod pont ugyanezt gondolom én is ,megláttam az első feladatot egy csomó szót nem ismertem:(( persze egy kis logikával próbáltam megoldani de őszintén szólva a telc gyakorlóban könnyebb volt az iylen feladat.

Én csak írásbelin voltam,jaj olyan jó lenne ha meglenne.

szerintem uygaanzt írtuk,az első ilyne influenzás volt ,volt szó vmilyen hó által okozott akadályról ,gyerekek viselkedéséről... a levélben az állásra jelentkezőset választottam. DE nekem az első és az utolsó feladat (ittas vezetők szondázása ha jól értelmeztem)volt a legnehezebb azt úgy tippelgettem.....de azt hittem, hogy kcisit egyszerűbb lesz nekem!

2011. aug. 13. 17:05
 7/13 anonim válasza:
Igen, akkor ugyan azt írtuk, de nekem a levélben az volt a téma, hogy a barátnőimmel elmegyek Angliába (kentbe) és meg szeretném nézni a város nevezetességeit, és erre írni, h h szervezzük meg. de am az első feladta nekem is így volt, alig értettem valamit a címekből, aztán valahogy betippelgettem :D aztán az autós szavaknál megint volt olyan, h nem értettem. Am, tényleg sokkal nehezebb volt mint a Telc könyv, vagy megcsináltam még tegnap egy próbát, amit letöltöttem a Telc-ről, és az ehhez képest nevetséges volt. Úh, sztem kicsit megszívattak minket. Am hogy érzed, átmész?
2011. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
teljesen bizonytalan vagyok:((( remélem! egy hónap és kiderül,hátha belejavítanak hogy meglegyen :DDD
2011. aug. 13. 19:53
 9/13 anonim válasza:
Én is remélem :) na, figyelj, akkor majd ha kiderül egy hónap múlva, ird már meg ide, mert érdekel. Na, akkor szia :)
2011. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
okés megírom!! te is írj! szia!:)
2011. aug. 15. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!