Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik szláv nyelvet érdemes...

Melyik szláv nyelvet érdemes tanulni még az orosz mellett?

Figyelt kérdés
Továbbtanulásban mindképp szlavisztikát szeretnék tanulni és azon gondolkodom, hogy ha nem vennének fel oroszra, milyen szláv nyelvi szakra érdemes még jelentkezni, ha a jövőben szakfordító/tolmács vagy valamilyen gazdasági szakember (lehetőleg nemzetközi szállítmányozás és logisztika terén) szeretnék lenni?
2011. jún. 27. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
ezen a téren leginkább lengyel
2011. jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legtöbben azt mondják a lengyelt érdemes vagy csehet. Én szerbet vagy bolgárt fogok orosz mellé mert ezek érdekelnek a legjobban. Sztem kutass te is kicsit utána h melyiknek fog meg legjobban a kultúrája, hallgass zenéket különböző országokból.
2011. júl. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt a tanácsot meg fogadom.. vagyis eddig is hallgattam már szláv zenéket, ismerkedtem a kultúrákkal és nekem ez alapján a szlovén és a horvát az, ami megtetszett az orosz mellett:)
2011. júl. 4. 11:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!