Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnék a leggyorsabban...

Skygirl2308 kérdése:

Hogyan tudnék a leggyorsabban megtanulni Románul? :$

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennél mi sem könnyebb. Nyár van, irány Erdély. Elveszni nem fogsz, és ha gebasz van, mindig találsz valakit aki tud magyarul, sőt esetenként szebben is beszél mint itthon.
2011. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy miért pont románul? Ott fogsz tanulni, vagy dolgozni? Mert feltételezem nem ott élsz, hisz akkor nem tetted volna fel a kérdést. Csak azért kérdem, mert nekem is ez a dolgom most nyáron, vagyis ez is.
2011. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos folyamatosan dolgozom, így a kiutázas csak pár napokra oldható meg:S Én ott születtem és kiskoromban tudtam is, de sajnos elfeledtették velem ezt a nyelvet,és újra meg akarok tanulni:( Mert szeretem. De a család nem igazán tudna és sztem nem is igazán akarna ebben segíteni:D
2011. jún. 23. 11:01
 4/4 anonim válasza:
100%
én is így vagyok ezzel... ott sülettem, de én nem tanultam meg románul... én is nagyon szeretnék megtanulni, mert a szüleim mindig románul beszélnek egymás közt, ha nem akarják, hogy tudjam h miről beszélnek... megaztán a román után könnyű más nyelveket is megtanulni :) pl olasz
2011. okt. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!