Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tudok a leggyorsabban...

Hogy tudok a leggyorsabban megtanulni németül?

Figyelt kérdés
agykontroll??
2011. febr. 28. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Agykontroll? Haha... vicces.


Van egy rossz hírem: nyelvet tanulni csak kitartással, szorgalommal és idővel lehet.


De ha nulláról indulsz, akkor a nyelvtan alapjaival kezd, és mindennap tanulj meg legalább 10 szót, ha nem többet és ezeket ismételd folyamatosan.


Nincs más módszer, varázsütésre nem fog menni. Akárki akármit mond, le kell ülni mellé és tanulni és ez nem 1-2 hét.


Mennyi időd van rá?

2011. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát egyetlen gyors módszer valóban a tanulj többet, a szórakozásodba építsd be a németet, németül TV-z (ha lehet subbal, ha nem az se baj, megtanulsz belőle: én vagyok az élő példa), németül olvas, ha mér érted, német számokat hallgass és nézd meg a fordításukat. Ismételd a szavakat, próbálj beszélni magaddal/bárkivel, hogy átismételd. Ja és SOKAT gyakorolj, ismételj, tanulj. Gyakorold az írást, kiejtést, hallást, olvasást.


Vagy valósítsd meg az agykontrollt és, ha működik, akkor szólj nekem is

2011. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!