Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ECL nyelvvizsga szóbelijén...

ECL nyelvvizsga szóbelijén mikor beszélni kell az elején a pároddal (nem ismered) akkor miről érdemes beszélni? Milyen kérdéseket érdemes feltenni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:

How old are you

What is your name

Where did you born

Where do you live

Have you been student yet

Where do you work/Where do you study

How did you get the job

Have you any siblings

Are you married

Have you any children


Ránézel az emberre és annyi kérdést fel kéne tudnod tenni, hogy csak na...

2011. jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Do you have any hobbies?

What are you doing in your passtime?

2011. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Angolból vagy németből mész?

én német felsőfokún voltam, és rajtam kívül csak egy csaj volt ott, egyértelmű volt, h ő lesz a párom. már az elején megbeszéltünk egy-két dolgot, de csak olyan szinten, h hol tanul, mit tanul, hol lakik. amikor bementünk megkérdezte a néni, h ismerjük-e egymást, mondtuk, h nem, majd arra kért minket, mutatkozzunk be egymásnak. akkor ugyanazt elmondtuk németül, amit előtte megbeszéltünk magyarul. :) + még arról beszéltünk, kinek hány testvére van, csak a nagyon egyszerű témákról. de ezt nem pontozzák, ez csak azért van, h feloldódj, hát én nem oldódtam fel, ha lehet, csak még idegesebb lettem, de végül sikerült a vizsga. de arra készülj fel, 1-1,5 hónap, mire felteszik az eredményt.

2011. jún. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Angolból megyek b2-re
2011. jún. 19. 17:17
 5/6 A kérdező kommentje:
eléggé parázok mert nincs párom és lehet hogy nem pontozzák az elejét de jó lenne nem leégetni magam.
2011. jún. 19. 17:19
 6/6 anonim ***** válasza:

nem fogsz leégni!

ne aggódj!

mikor mész?

érdemes szóbeli előtt kifaggatni az ott állókat, h ők hányra jöttek, egyet találni fogsz, aki akkora, mint te, és ti is összebeszélhettek, hisz annak a másik fél is örülne. megmondod, h ezt kérdezheti, azt ne, mert arra nehéz válaszolni stb.

2011. jún. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!