Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kb mennyi idő alatt lehet egy...

Kb mennyi idő alatt lehet egy erős alapfokú francia nyelvtudást elsajátítani?

Figyelt kérdés
Spanyolul és angolul tudok, a franciát heti 3 alkalommal tanárral, a többi napokon egyedül tanulnám.
2011. jún. 17. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy alapfokú nyelvvizsgára mehess?

Sztem kb. 1 év.

2011. jún. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző, ne röhögtess már, hogy angol, spanyol nyelvtudással csak egy év tanulás után lehet sikeres ALAPfokú nyelvvizsgát tenni franciából! :D


Nekem angol felsőfokúm van, és egy év alatt már sikeres KÖZÉPfokú nyelvvizsgát tettem franciából úgy, hogy NEM jártam magántanárhoz. Ja, és közben dolgoztam is, tehát nem heti 24/7-ben tanultam a franciát...

2011. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első voltam. Persze sokmindentől függ, pl. tanártól, a tanuló érdeklődésétől és hogy mennyire "áll rá az agya" a francia nyelvre, amit azért a kiejtés-íráskép tekintetében elég nehéz megszokni. Nem kizárt a fél év, de inkább egy év sztem. Azért idő, mire rááll az ember agya erre. Persze vannak nyelvzsenik. Én nagyon csíptem a franciát, de az eleje volt a legnehezebb.

Alapfokú nyelvvizsgánál meg beszélni is tudni kell valamennyire, meg megérteni, amit mondanak, persze vkinél ez sem gond, egyénfüggő.

2011. jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Miből tanultál franciául? Könyv, cd stv? Hol nyelvvizsgáztál? Nekem fősulin követelmény az alap a diplomához és van egy évem rá.
2014. máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!