Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tanuljak, miből, egyedül...

Hogy tanuljak, miből, egyedül vagy tanárral?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, a munkám miatt szükségem lenne angol nyelvtudásra. Tanultam középiskolában a nyelvet, nem sok sikerrel, 26 évesen jártam egy évig nyelvtanfolyamra. Megszólalni még sem tudok, most viszont olyan helyre vettek fel dolgozni ahol kéne beszélnem külföldiekkel, szemtől-szembe én meg meg sem tudok nyikkanni. Ők a világ minden részéről valók, mindenféle akcentussal. A kollágáim fiatalabbak, többen nagyon gyengén beszélnek de azért beszél, persze vannak aki nagyon jól tudnak. Van amit megértek, mondat töredékek, mondatok, de megszólalni nem tudok. Mit csináljak, hogy gyorsan, viszonylag rövid idő alatt feltudja fejlődni.
2011. jún. 12. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Inkább tanárral. Főként, ha a beszédet kellene fejlesztened.

A nyelvtant, a szavak tanulását is nehéz egyedül, mert nincs aki leellenőrizzen, de a beszéd fejlesztése szinte elképzelhetetlen partner nélkül.

Vannak olyan nyelvtanfolyamok, ahol egész alacsonyak az árak. Én is pont azok után vadászok,mert diplomámhoz még az hiányzik.

2011. jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!