Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol origó alapfok laboron...

Angol origó alapfok laboron volt most vki? (júniusi)

Figyelt kérdés
Szeretném megbeszélni a laborban elhangzott szöveget, hogy mik voltak a válaszok. Nem tudom, hogy központilag minden városban uaz-e a hanganyag, ha igen, jó volna megkonzultálni, mert olyan lassan javítják ki és érdekelne, hogy hogy is sikerülhetett.
2011. jún. 10. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem mindenütt más,pont azért,hogy Julcsa Szegeden ne tudja elmondani Jóskának Debrecenben meg Pistának Pécsett,hogy mi volt Eszter feladata Szombathelyen.



Szóval érted...ebből hatalmas botrány lenne,ha mindenki előre kibeszélné a másikkal...és ezt csak egyféleképp lehet megelőzni,ha minden városban más-más feladat van.Sőt,szerintem minden városban több feladatlap-verzió van,és csak a legeslegutolsó pillanatban,a legeslegnagyobb titokban dől el,hogy az A,B,C,D,E,F,G,H,I,J,K,L,M,N,O,P... verziók közül végül melyiket vetik be.

2011. jún. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kedves kérdező!


én most megyek júliusban alap angolra. Te már voltál valamikor?



le tudod írni, milyen témák voltak, szóbelin mit húztál?


köszi

2011. jún. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A netről honnan tudok letölteni hanganyagot ?? Mert én sehol sem találom, vagy nektek van valami anyagotok ?? Megköszönném ha eltudnátok küldeni ..
2011. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!