Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német alapfokú szóbeli nyelvvi...

Német alapfokú szóbeli nyelvvizsga (? )

Figyelt kérdés
Valaki aki már volt ilyenen le tudná írni, hogy hogy megy egy ilyen. Mármint bemész, köszönsz és akkor rögtön mondod a nevedet vagy leülsz és várod, hogy megkérdezzék? Szóval valaki le tudná nekem írni a menetét és hogy nehéz-e?
2011. jún. 5. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Origo: bemész,köszönsz,(természetesen az adott nyelven),mondják ,hogy foglalj helyet,kérdeznek honnan jöttél,hogy hívnak,húzol 2 képet,választol abból 1-et,és arról beszélsz,majd leállítanak,1-et belekérdez a vizsgáztató,azután szituációt húzol,elolvasod,gondolkozol,rá kell bólintani,a vizsgáztatóra,hogy készen állsz,és vele kell szituációzni. mondják,hogy köszönjük,felállsz,elköszönsz,kimész,ideges vagy,eredmény ,örülsz. ÉS jön a magnó,gyúrsz rá (mert tudod hány pont kell még), szöveget hallgatod 3*,megoldod,kijössz,izzadsz,hurrá vége.
2011. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi
2011. jún. 6. 08:50
 3/6 anonim válasza:
Nincsenek tételek? Mert én úgy olvastam, hogy van, meg van adva 20 is. :SS Lécci segítsetek, összezavarodtam.
2012. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 amarill ***** válasza:
Honlapon megnézni
2013. febr. 3. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 amarill ***** válasza:
Témakörök szoktak lenni
2013. febr. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan bemutatkozhatsz magadtól v. mondhatod

a neved (nem kell megvárni, míg ők megkérdezik)

2014. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!