Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvtanulás otthon, önszorgal...

Nyelvtanulás otthon, önszorgalomból?

Figyelt kérdés
_Tapasztalatok, ti hogyan, tanár nélkül?
2011. jún. 2. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
akaraterő kérdése. De néha nem árt konzultálni tanárral a nyelvtan miatt, mert nincs annál rosszabb mint megtanulni valamit rosszul!
2011. jún. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezidáig én megpróbálkoztam a japánnal, az orosszal, és a spanyollal...a végeredmény az, hogy tudok cirill betűkkel és hiraganákkal írni, olvasni (de semmi tartalmat nem igazán) meg egy nagyon minimálisan spanyolul...jelenleg amúgy épp Japán nyelvsuliba járok ahol lényegesen könnyebb minden, szal nem azt mondom hogy lehetetlen de tényleg kell hozzá egyfajta elszántság különben hamar beleun az ember és ha egyszer abbahagyod már az isten sem fog rávenni hogy magadtól újra folytassad (tapasztalat alapján)
2011. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen szintről és milyen nyelvet.


Angolt rém egyszerű tanulni. Csak ki kell nyitnod a szemed és a füled.


Én magamtól tanultam meg angolul és 20 évesen már közel anyanyelvi szinten beszéltem és írtam a nyelvet.

2011. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
es hogyan tanultad az angolt? vmi konyvekbol ? esetleg tudsz vmit ajanlani,esetleg filmek ,chat?
2011. jún. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!