Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt évül el egy...

Mennyi idő alatt évül el egy nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
2007 májusán meglett a francia írásbeli BME-s nyelvvizsim,a szóbeli nem sikerült,aug-ban megpróbáltam de akkor sem lett meg.Évente 3 alkalommal van vizsgalehetőség:jan.,máj.,aug.Idén januárben nem próbálkoztam mert elsőéves egyetemista vagyok,ütközött vizsgáimmal, májusban ugyan ez lesz a helyzet:SAug.-ban tudom csak megpróbálni.Akkorra nem élvül el az írásbelim?
2008. febr. 19. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az írásbeli és a szóbeli vizsga nem függ össze, így azokat külön-külön letéve lesz meg a "C" minősítésed. A nyelvvizsga nem évül el. Ha letetted, akkor az a nyelvtudás a birtokodban van. Ha először csak a B, és évekkel később az A, akkor is megvan a C-d.
2008. febr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem kérdezd meg a nyelvvizsgahelyen. Én németből mentem külön A-ra és külön B-re. Egy évem lett volna kiváltani a C tipúsút, de mire megtudtam ezt, sajnos kicsúsztam az időből. Úgyhogy most van egy A-m, meg egy B-m.

Gyakorlatilag C, de elméletileg meg két külön eredményként kell feltüntetni.

2008. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is külön van A és B...én nem is akartam "C-t csinálni belőle" Nekem nem ér több ezer forintot...hogy egybe legyen. Tökéletesem megfelel két bizonyítványba!
2008. márc. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én direkt utánanéztem, hogy ha A+B t akarnék C-re cserélni, akkor beadok egy papírt és díjmentesen megcsinálják. (Rigó u.)

De ezek szerint, ez nyelvvizsgahelytől függ?

2008. márc. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!