Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC 30 órás módszeres tanfoly...

TELC 30 órás módszeres tanfolyamról vélemények?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Az azoknak van inkább, akiknek már megvan a tudásuk, csak rá kell szabni gyorsan(annyira gyorsan, hogy első nap elénkdobták a feladatsort, aztán essünk neki(mondjuk ott derült ki, hogy sokkal rövidebb, mint amilyenre számítottam...)) a TELC feladatokra. Én is ilyenre mentem, megnéztük az alap nyelvtanokat gyorsan, csináltunk TELC feladatokat(a angyja házi volt, ott leellenőríztük), adtak levélíráshoz útmutatót, kijavították a levelet, ha írtunk, meg másoltak nekünk összesen vagy 2000 szót, az összes témáról, aztán ha valaki megnézegette, megtanulgatta, az tanulgatta, aki nem, az meg nem. Ja, és nem beszéltünk valami sokat angolul. Összességében jó volt szerintem, már csak azért is, hogy ismerkedjünk egy kicsit a feladatokkal; sikerült a vizsga is.
2011. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!