Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy célszerű németül megtanul...

Hogy célszerű németül megtanulnom itthon egyedül?

Figyelt kérdés
Szeretnék Ausztriába menni dolgozni de csak angolul tudok egy kicsit. Németül szinte semmit. Hogy áljak neki? Mit és hol tanuljak?
2011. ápr. 26. 12:22
 1/3 Péterfay Dóra ***** válasza:
A legfontosabb, hogy legelősör is a kiejtést megtanulja, ehhez pedig eredet felvétel hallgatása szükséges. A legjobb, ha letölt/szerez magának nyelvleckét, amely egyszerre tanít helyesírást és kiejtést. Nekem a "Németül könnyű" című nyelvoktatóújság nyelvlecke-kazettái voltak meg régen, azokkal tanultam.
2011. ápr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok némettanár, a tanulást majd biztosan leírják az okosok.

Viszont egy tipp a tanuláson kívülre, ha esténként szoktál tévézni, nézz német adókon filmeket ha van (pro7 sat1 rtl), szerintem sokat ér, és még tanulásnak sem kell felfogni, hiszen filmet nézel :)

Sokkal jobban fogod érteni a beszédet, és ez a legfontosabb.

2011. ápr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi... Sajnos egy mukkot sem tudok de igyekszem :)
2011. ápr. 27. 11:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!