Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van értelme így továbbra is...

Van értelme így továbbra is folytatni a spanyolt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy most vagyok kilencedikes. Év elején felvettem szakkörként a spanyolt, mert jövőre normális órakeretek között kell tanulni majd +1 nyelvet.

Most derült ki viszont, hogy nem lehet majd felvenni jövőre, mert nem tudnák megoldani azt hogy ha pl. hiányzik a tanár akkor más álljon be helyette...

DE szakkörként továbbra is lehetne folytatni a jövő évtől, csak órák után lennének ezek, és a tanárnál kéne vizsgázni majd.. :/

Hozzáteszem, nem valami komoly tudásra tettem szert ez alatt a fél év alatt.

Ti hogyan döntenétek:


adjam le a spanyolt

vagy maradjak ennél??


2011. ápr. 1. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még jól is jársz, hiszen így + 1 nyelvet tanulhatsz ingyen. Mert van ugye amit jelenleg tanulsz, plusz amit jövőre választani kell (ami nem lehet spanyol a fenti okok miatt), és a spanyol szakkör.


Ez nagyon hasznos, ne dobd el! Lehet, hogy most megterhelőnek tűnik a külön délutáni program meg a plusz vizsga, de manapság minél több nyelvet tud az ember, annál értékesebb. Használd ki a lehetőséget.

2011. ápr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvtanulás valóban értékes, használd ki a lehetőséget!
2011. ápr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%
Szerintem folytasd, mert egyre többen beszélik már itthon is. Ráadásul világnyelv, az angollal párosítva plusz jelent. Használd ki hogy ingyen tanítják, egy nyelvtanfolyam elég drága. Manapság pedig nagyon fontos, hogy több nyelven beszélj, ahol dolgozom, ott csak angol + 1 másik nyelvtudással vesznek csak fel embert (mondjuk mi használjuk is naponta az angolt).
2011. ápr. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%
Ja, és fél év alatt azért nagy tudásra nem lehet szert tenni, de mindenki így kezdi el...
2011. ápr. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ha bevállalod így órák után akkor folytasd.
2011. ápr. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!