Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az iskolám visszatéríti a...

Flora08 kérdése:

Az iskolám visszatéríti a sikeres nyelvvizsgám árát?

Figyelt kérdés
Elsőéves hallgató vagyok, államilag finanszírozott képzésen. A diplomámhoz egy középfokú, "C" típusú nyelvvizsga kell. A szóbeli már megvan, szombaton megyek írásbelire. Ha sikerül a vizsga és igazolom, akkor visszakapom az árát az egyetemtől?
2011. márc. 31. 18:03
 1/4 A kérdező kommentje:
ORIGO nyelvvizsga.
2011. márc. 31. 18:04
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
És azt mégis honnan a ****** ****** *****ból ***** ki, hogy mégis hova jársz? Minden egyetem más és más, a legjobb, ha elméász tanulmányi hivatalba/ tanulmányi osztályra és elmondják.
2011. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kulturált választ...
2011. márc. 31. 18:27
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemista vagy, megtanulhattál volna már értelmesen kérdést feltenni. Olvasd már el külsős szemmel a kérdésedet. Szerinted mennyire egyértelmű ebben bármi is? Egyetemista vagy, biztosan lennie kell annyi tapasztalatodnak, (ha máshonnan nem, a baráti körödből, akik között biztosan vannak olyanok, akik más egyetemre járnak), hogy nem minden egyetem egyforma, rengeteg különbség van köztük.

Te jó ég, és ilyenek járnak egyetemre, aztán meg jön a nyavalygás, hogy a béka segge alatt van a felsőoktatás, és hogy mennyi a diplomás munkanélküli.

2011. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!