Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 11. -es vagyok és előrehozotta...

11. -es vagyok és előrehozottan érettségizek angolból középfokon. Ha elrontom akkor mi lesz? Csak az emletet próbálhatom újra?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

középszinten gondolom :)

és igen, ha nem sikerül, akkor csak szintemelőzhetsz 12.-ben

legközelebb a középszintűt csak azután próbálhatod meg, ha már megvan az érettségi bizonyítványod

2011. márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is ugyanabban a cipőben járok mint te. :]

Nem, ha érzed, hogy az írásbelid nem sikerült túl fényesre, akkor egyszerűen nem mész be a szóbeli részére és akkor olyan, mint ha nem történt volna semmi sem. Jövőre próbálhatod újra - középszinten.

2011. márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, még megpróbálhatod emelten, de ha már letetted a többi érettségit, akkor csinálhatod újra középfokon, persze akkor már fizetni kell érte. Amúgy én is most érettségizek pont így(angol középfok, 11.-es vagyok).
2011. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi
2011. márc. 24. 17:47
 5/9 anonim ***** válasza:
énis 11.-es vagyok előrehozottan érettségizek:) és nekem ha 80% nem lesz meg minimum az írtásbeli nem megyek szóbelizni
2011. márc. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: nyugodj meg, mész te akkor is.
2011. márc. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hahaha. nem :D
2011. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már miért menne? Nem kötelezik, pláne nem 11.ben.. Ha nem mész be, nem lesz komplex az érettségid, ergo semmilyen érettségid nem lesz. Így 12.ben újra próbálhatja UGYANAZON A SZINTEN, INGYEN.
2011. márc. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

biztos jó híre lesz utána a suliban, és a tanárok tapsolni fognak neki...

am. az ilyen hozzáállással azt fogják elérni, h nem nagyon fogják engedélyezni az előrehozott érettségit

(persze majd akkor is meg lehet kerülni a rendszert, de nem biztos, h utolsó vagy utolsóelőtti évben jó dolog rosszban lenni a tanárokkal...)

sztem aki nem biztos a tudásában, az ne menjen el előrehozottra...vagy, ha megfelel a tudásával egyenlő érettségi eredmény (akár 50-60% is), akkor persze mehet is

és ez persze csak egy vélemény...

2011. márc. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!