Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mondanátok olyan oldalt, ahol...

Mondanátok olyan oldalt, ahol meg lehet tanulni nyelveket?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
www.livemocha.com
2011. márc. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igazán eredményesen úgy tudnál tanulni, ha nyelvenként keresel oldalakat.


És szerintem a megoldás: google.com (van magyar verziója is! :D). Érdemes több forrást nézni, anyagonként keresgélni.


Különben én megpróbáltam livemocha-t, hát én nem tudom, hogy tanulnak ezzel, de vagy én használom rosszul vagy nem ér sokat.

2011. márc. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az utolsó hozzászólóval egyetértek. A LiveMocha ingyenes változata valóban nem sokat ér, azzal a verzióban megtanulni biztos nem fogsz egy nyelvet se. Az inkább csak bemutató, ízelítő, hogy ha a stílusa bejön, akkor fizess prémiumért.


Én a Kreatív nyelvtanulás módszerrel kísérletezek éppen. Amit arról olvastam, nekem tetszik, mint módszer. Azt, hogy valójában mennyire eredményes, majd csak tesztelést követően tudok nyilatkozni, de ugye ez is szubjektív.

2011. márc. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A felülmúlhatatlan

[link]


Persze ehhez egy jó angoltudás a belépő (de mihez nem?)

2011. márc. 19. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!