Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ECL nyelvvizsgát valaki csinált?

ECL nyelvvizsgát valaki csinált?

Figyelt kérdés

ECL angol középfokú nyelvvizsgát aki csinált leirhatná,hogy milyen nehézségűek voltak a feladatok és hogy nézett ki az egész.és aztis hogy a hanganyag milyen nehéz volt.

Előre is köszönöm.


2011. márc. 5. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a hanganyag elég nehéz. De írásbelin is elég sok szót is ismerni kell, amit hétköznap az ember nem is használ.

Elvileg én is ebből szeretnék nyelvvizsgát tenni. Aztán , hogy mi lesz belőle azt nem tudom. Meg lehet rendelni és a libriben meg is tudod venni a felkészítő könyvet, amiben a tipus feladatok benne vannak. CD is van hozzá hanganyaggal. Akár a nyelvvizsgán.

2011. márc. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szóbeli nagyon könnyű, de az írásbelinél a hanganyag az tényleg tragédia. A többi része nem vészes.
2011. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ezt tettem 1,5 éve. A fogalmazás és a társalgás nagyon jól ment, a szövegértés ment, a magnó... hát átmentem 55% lett :DD a társalgás húzta fel.
2011. márc. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom, hogy tippelj...
2011. márc. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt vannak mintafeladatok:

[link]

2011. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)szóba nagyon jovagyok csak a nyelvtan nem megy,levelet is elégjólirok,ezért gondolkozok ECL-en.

köszi még 1x:)

2011. márc. 5. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!