Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megy valaki most szombaton...

Megy valaki most szombaton telc angol C1 nyelvvizsgára? Hogy készültök a szóbelire?

Figyelt kérdés
Rettentően aggódom, elolvastam miket kéne csinálnom és félek, hogy a témákhoz hozzá se tudok majd szólni, meg magyarul se tudok semmit se összefoglalni, nemhogy angolul.. Ráadásul mi van, ha valami idióta párom lesz, aki a) olyan szavakat használ direkt, amik nem mindennaposak (jó értem én, hogy ez a c1 célja, de akkor is) b) érthetetlen a kiejtése c) alig szólal meg d) bunkó stb. Vagy ha van köztetek olyan, aki már letette, akkor az is írhat, hogy milyen volt:)
2011. márc. 3. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Jé, az EURO-nál is most szombaton lesz C1 és az is páros :-O
2011. márc. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg?:D És te arra jelentkeztél?:) Hogyan készülsz rá, nem aggódsz?
2011. márc. 3. 17:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért még nem pontoznak téged le, mert a párod valamiért nem passzol hozzád.

Az már gond lehet, ha mondjuk nincs megfelelő szókinccsel akármilyen butaságos véleményed valamiről.

Miből készültél fel?

2011. márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Van egy ilyen 1000 kérdés 1000 válasz könyvem felsőfokra, azt olvastam első sorban, meg beszélgettem, stb

Mondjuk az kicsit aggaszt, hogy valami nanotechnológiáról kell beszélnem, vagy akármi, amiről magyarul se tudnék. Milyen témák lehetnek? Nem találtam semmi erre vonatkozót a weboldalon.

2011. márc. 4. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!