Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Fontos! Ez mit jelent? Oo...

Fontos! Ez mit jelent? Oo (FRANCIA) aki tud segítsen:S

Figyelt kérdés

Salut ma belle! Je sais Qu'il a des difficultés de comprehension

mais je dois te faire savoir ce que je sens quand tu es avec moi.

La premiere fois que je t'ai vu

je savais tout de suite que je t'aime

tout les jours je pense á toi meme quand je dors je te vois

dans mes reves. tu es la seule qui me comprend

et qui m'écoute,malgré tous mes défauts!! je ne veux pas que

tu partes mais je sais que je ne peut pas de demander de rester.

tout ce que je peut te donner c'est mon amour. tu sais que je serai

toujours lá pour toi!

je t'aime. P.


Azt tudom,hogy a je t'aime az azt jelenti hogy szeretlek,de a többi...

az internetes fordítás valami nagy hülyeséget adott ki szóval kérlek segítsetek!


2011. márc. 2. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

üdv szépségem! tudom, hogy nehézségeid vannak a megértéssel, de tudnod kell mit érzek mikor velem vagy. amikor először megláttalak, rögtön tudtam, hogy szeretlek. minden nap rád gondolok, akkor is ha alszom, téged látlak az álmaimban. te vagy az egyetlen aki megért engem és meghallgat, minden hibám ellenére. nem akarom hogy elmenj, de tudom, hogy nem kérhetlek arra, hogy maradj. minden amit adni tudok neked az a szerelmem. tudod hogy mindig ott leszek neked!


szeretlek. P.

2011. márc. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
uff:S köszönöm szépen a gyors választ!
2011. márc. 2. 18:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!