Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Start, Unterwegs A, Unterwegs...

Start, Unterwegs A, Unterwegs B. Van még folytatása?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, jön-e még valami az Unterwegs Neu B. után, vagy tényleg ennyi lenne az "egész"?


Végigmentem a könyveken de olyan hiányérzetem van még mindig. Nem szótudásra gondolok, mert az tudom, hogy még igen sok helyről kell bővíteni, hanem a nyelvtanra. Tényleg ennyi lenne a német nyelvtan, és most már a megfelelő szókincs birtokában mindent el kellene tudnom mondani amit érzek és gondolok, vagy van még folytatás?


2011. febr. 27. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Grünes Licht a folytatása, de pl mi már ebből nem tanultunk csak az unterwegs B-ből középsuliban
2011. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Én eddig azt hittem, hogy a Grünes Licht az Unterwegs régebbi verziója, de ezek szerint rosszul tudtam.


Én suliban nem tanultam németet, most magam tanulom a könyvekből, ezért érdekelt a folytatás.

2011. febr. 27. 12:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, hogy hiányérzeted legyen, de vegyél egy nyelvtankönyvet, pl. Német nyelvtan 222 pontban és rágd végig magad rajta. Ehhez tartozik gyakorlókönyv is.

Vagy van egy másik: Német nyelvtani ABC: ez magyarázattal és gyakorlattal egybekötött és vicces :D

2011. febr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az első könyv meg is van, de még nem kezdtem el. Akkor nekiugrok. :) Aztán majd kiderül ha valami nem tiszta.

2011. febr. 27. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:
első vagyok és az utánnam válaszolónak igaza van Scheibl György féle német nyelvtan 222pontban nagyon jó, csak ajánlani tudom, minden fontosat tartalmaz, és akár felsőfokra is jó felkészülés lehet
2011. febr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!