Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » BME nyelvvizsgáról tapasztalat...

BME nyelvvizsgáról tapasztalatok? Miért ajánlanátok, vagy miért nem?

Figyelt kérdés
Német középfokúról lenne szó.
2011. febr. 26. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos én ugyan angolból tettem ott középfokot, de annyira nem lehet más. :)

Én ajánlanám, nekem nagyon bejött. A szóbelitől féltem legjobban, de az is rendben ment, a vizsgáztatóval kellett beszélgetnem, aki nagyon rendes volt. Az írásbeli se volt rossz, jó sok időt adtak rá, a magnóhallgatás fele nagyon könnyű volt, a másik nehezebb.

Ami úgy rossz benne, az talán az időbeli elosztás - bár ez lehet valakinek jó, hogy nem feltétlen ugyanaznap van a szóbeli és az írásbeli, vagy hosszú szünettel. Meg mivel kétnyelvű vizsga, van benne fordítás is, szerintem az nem gáz, de ha nem megy, abból baj lehet.

2011. febr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem bejött:) szeretek fordítani, így az jól ment, a nyelvtani rész nehéz, de ha megtanulod, a 60%ot lehet belőle hozni. A levél témák sem szoktak különösebben bonyolultak lenni, az olvasásértés pedig pofonegyszerű:) szóvelin kedvesek voltak velem, nem okozott különösebb nehézséget.
2011. febr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!