Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy van angolul ez a pár mondat?

Lillita kérdése:

Hogy van angolul ez a pár mondat?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat vigyáztam a tesóimra, illetve unokatesóimra is. Még főzni is tudok, mert vendéglátást tanulok:)


szeretek olvasni, zenét hallgatni, utazni, új dolgokat megismerni


Nagyon szeretem a gyerekeket, és meg is tudom értetni magam velük:)

Sajnos csak a nyárra tudok maradni, mert szeptembertől iskolába járok.



Kedves család!

Én egy tizennyolc éves, fiatal lány vagyok, és a nyarat szeretném Angliában tölteni. Szeretnék önállósodni, nyelvet tanulni, világot látni, más kultúrát megismerni, ezenkívül pedig élek, halok a gyerekekért.

Idén fogok érettségizni. Vendéglátást tanulok, ezért a főzéssel nincsen problémám, nagyon szeretek főzni:)

A házimunkát is elvégzem, mosok, takarítok, segítek a gyerekeknek a háziban.

Eddig nem voltam au-pair, ezért ez egy igazi kihívás a számomra. Sokat vigyáztam már kicsikre, testvéreimre, szomszéd gyerekekre, unokatestvéreimre.

Szeretnék egy kedves családot, akiktől elvárom a kölcsönös bizalmat. Hamar beilleszkedem új helyekre, de sajnos az angol tudásomon vagy mit csiszolni, mert most csak alapfokon beszélem, ezt a levelet is egy ismerősöm segített megírni.

Ennyi volnék én, remélem mi hamarabb együtt tudunk dolgozni:)


2011. febr. 24. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, de szerintem alapfokú angollal esélytelen vagy, és a fogalmazásodtól sem dobtam hanyatt magam...

Inkább idén feküdj rá az angolra, és kimész jövőre...

2011. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az angol tételemhez kell, légyszives ne irogassatok, hogy menj ki jövőre meg ilyenek, csak fordítsátok le, mert nem akarok kimenni, csak a tételbe ezt irtam....
2011. febr. 24. 16:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

I've looked after my sisters/&brothers and my cousins a lot. I can cook too, because I'm learning hosting.


I love reading, listening to music, travelling and meeting new things.


I love children very much and I can get on well with them (get on well=jól kijönni valakivel, de szinte ugyanaz). Unfortunately I can just stay for the summer because I'm going to school from September.


Dear family!

I'm an eighteen-year-old young girl and I'd like to spend the summer in England. I'd like to be more self-sufficient, learning a language, see faraway places, meet an another culture and apart from this I'm crazy about children.

I'll take my GCSE-s in this year (a GCSE(ejtsd:gíszíesszé) az érettségi angol megfelelője, de school-leaving exam-et is mondhatsz, ha úgy tetszik). I'm learning hosting, so I don't have problems with cooking, I love cooking very much.

I'll do the housework too, I'll wash, I'll clean and I'll help the children in homework.

I haven't been an au-pair so far, so it's a real challange for me. I've taken care a lot for little children, for example my brothers/&sisters, the girls/&boys next door, my cousins.

I'd love a nice family whom I require the mutual confidence. It doesn't take me a long time to get accustomed to the new milieu, but unfortunately my English knowledge isn't the best, because I can speak English just in a basic level, my acquaintance helped me to write this letter too.

That's all about me, I hope we can work together soon.



(Lehet, hogy nem hibátlan, de szerintem a legtöbb helyen rendben van.)

2011. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem lenne pár változtatásom az előzőhöz:


I've looked after my sisters/&brothers and my cousins a lot. I can cook too, because I'm learning catering.


I love reading, listening to music, travelling and getting to know new things.


I love children very much and I can get on well with them (get on well=jól kijönni valakivel, de szinte ugyanaz). Unfortunately I can just stay for the summer because I'm going to school from September.


Dear family,


I'm an eighteen-year-old young girl and I'd like to spend the summer in England. I'd like to be more self-sufficient, pick up English, visit faraway places, come to know an another culture and apart from this I'm crazy about children.

I'll take my GCSE-s in this year (a GCSE(ejtsd:gíszíesszé) az érettségi angol megfelelője, de school-leaving exam-et is mondhatsz, ha úgy tetszik). I'm learning catering, so I don't have problems with cooking, I love doing it very much.

I'll do the housework too, I'll wash, I'll clean up and I'll help the children in homework.

I haven't been an au-pair so far, so it's a real challange for me. I've taken care a lot for little children, for example my brothers/&sisters, the girls/&boys next door, my cousins.

I'd love a nice family of whom I expect mutual confidence. It doesn't take me a long time to get accustomed to a new milieu, but unfortunately my English knowledge isn't the best, because I can speak English just in a basic level, my acquaintance helped me to write this letter too.

That's all about me, I hope we can work together soon.

2011. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:)
2011. febr. 24. 17:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!