Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez így jó lesz? Mehet projectbe?

Ez így jó lesz? Mehet projectbe?

Figyelt kérdés

Angolból kell projectet csinálni egy szabadon választható országról. Én Görögországot választottam.

Nos,itt egy kis szöveg.. És amit kérnék tőletek: Jó lesz így? Nincs benne nyelvtani hiba? Válaszokat nagyon köszönöm,örök hála!! :D

(Igenigen,a Wikitravellről van..)

Greece is a country in Southern Europe, on the southernmost tip of the Balkan peninsula, with extensive coastlines and islands in the Aegean, Ionian, and Mediterranean Seas. It shares borders in the north with Albania, the Republic of Macedonia, Bulgaria, and Turkey. It has an ancient culture that has had a significant influence on the arts, language, philosophy, politics, and sports of western society, including the genres of comedy and drama, western alphabets, Platonic ideals and the Socratic method, democracies and republics, and the Olympics. Furthermore it's a geographically appealing place to visit, with a mountainous mainland and idyllic island beaches.

Greece is one of the world's most popular tourist destinations, ranking in the world's top 20 countries. Over 90% of visitors who come to Greece come from other European countries, although in recent years there have been growing numbers of tourists from other world regions.

Greece boasts a very long history, with the Greek language being present in the country for nearly 4000 years.

Greece has the euro (EUR, €) as its currency.


[S még ezeket is odaírnám]:

Capital Athens

Government parliamentary republic

Currency euro (EUR)

Area 131,940 sq km

Population 10,688,058 (July 2006 est.)

Language Greek 99% (official)

Calling Code +30

Time Zone UTC +2


2011. febr. 23. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi ha copypasteltük a projekteket, akkora egyest írtak rá, mint a huzat, de te tudod. Ilyenkor már mindegy, hogy van-e benne nyelvtani hiba szerintem.
2011. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A tanár azt mondta, a neten van rá anyag,találhatunk onnan is,meg képeket..

Remélem nem lesz egyes. Am kösz a választ.xD

2011. febr. 24. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, de a neten való anyagkeresés nem egyenlő azzal, hogy kimásolsz valamit egy oldalról. Ezt csak így a jövőre nézve mondom jótanácsnak, lehet, hogy ez a tanár elfogadja így.
2011. febr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Peninsula, capital P

Furthermore, new paragraph

Currency is already mentioned in the last sentence.

2011. febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül ötöst kaptam. :-D Csak észrevette,hogy netről van,és azonnal belém kötött..De végül megadta a jó jegyet. Hálelúja. :)
2011. márc. 7. 18:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!