Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítene nekem valaki? Nagyon...

Segítene nekem valaki? Nagyon FONTOS!

Figyelt kérdés

Holnapra kéne csinálnom angol órára egy projektet a Paso Doble táncról. Nem vagyok valami jó angolból de általában megbirkózom a nehezebb feladatokkal. De ez most nem megy. Nagyon nagyon nagyon nagy segítség lenne ha ezt valaki értelmesen (csak körübelülre) le tudná fordítani nekem.


"A tánc alapja a paso doble, azaz a kettős lépés, a sarok és a féltalp hangsúlyos lehelyezése, valamint a ritmikus haladó lépések. Egyik jellemző eleme az ún. Appel, amely egy energikusan, talpon, helyben táncolt lépés, a térdek enyhe süllyesztésével. Az Appel gyakori bevezető lépése a különböző figuráknak."


2011. febr. 22. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
szívás
2011. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. -.-"
2011. febr. 22. 19:29
 3/7 anonim ***** válasza:
szüleid nem tudnak segíteni?
2011. febr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pasodoble is based on music played at bullfights during the bullfighters' entrance (paseo) or during the passes (faena) just before the kill. The leader of this dance plays the part of the matador. The follower generally plays the part of the matador's cape, but can also represent the shadow of the matador, as well as the bull or a flamenco dancer in some figures. Its origin dates back to a French military march with the name “Paso Redoble.” This was a fast paced march.
2011. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így soha nem fogja megtanulni mert mindig arra számít vlki majd úgy is megoldja.
2011. febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát jól van... most nem volt nagy gond.. bár kicsit alakítva lett mert pontosabban ez egy projekt :D ahogy én irtam le
2011. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) <3
2011. febr. 22. 19:41

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!