Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Légyszi fordítsa le nekem ezt...

Légyszi fordítsa le nekem ezt valaki németről magyarra pontosan! Sürgős?

Figyelt kérdés
100 g frisches Obst sorgfaaltig waschen, schaalen und zerkleinern. 90 ml Wasser mit 6 gestr. EL (=20g) Kölln Schmelzflocken kalt verrühren und kurz aufkochen, von der Kochstelle nehmen und 1 TL (= 5g) hochwertiges Pflanzenöl sowie das Obst hinzufügen.
2011. febr. 19. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Te hova valósi vagy,hogy az iskolába ilyet kérnek?oO

2011. febr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100 g friss gyümölcsöt alaposan megmosni, meghámozni, felaprítani. 90 ml vizet 6 csapott evőkanálnyi Kölln gabonapehellyel (lehet a Kölln a márkája? - neten ezt találtam) hidegen elkeverni, majd rövid ideig főzni (összemelegíteni :)). Levenni a tűzhelyről és 1 teáskanál (5 g) kiváló minőségű növényi olajat a gyümölccsel együtt hozzáadni. (Fertig! - Kész!) :)
2011. febr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

off Azt kértem fordítsa le, aki tudja, nem azt, hogy magát jópofának gondoló okostojásjelölt kérdezgessen.


Amúgy a kisfiamnak vettem a zabpelyhet, és csodák csodája nincs rajta magyarul az elkészítés módja, én pedig nem teljesen értem.

Ja és az iskola: 10 éve lediplomáztam, úgyhogy veled ellentétben tanultam eleget.


Normális segítséget várok továbbra is, köszönöm.

2011. febr. 19. 11:02
 4/12 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg, mi a manóhoz kell ez? :)
2011. febr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi Babcó!!!
2011. febr. 19. 11:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Oh. Akkor te is úgy jártál, mint én azzal a tortával, amit kaptam. :)) Bár azt épp azért kaptam, mert épp készültem a nyelvvizsgára. Pffff... Igazából nem volt olyan nagy "vaszisztdasz", mint amennyit bajlódtam a fordítással. :)
2011. febr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szívesen. :)
2011. febr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Bocs, nem én voltam az első válaszadó, de azért kicsit visszavehetnél, kedves kérdező.

Simán odaírhattad volna, hogy mire kell, akármilyen hihetetlen senki sem gondolatolvasó.

Ráadásul az első válaszadó még csak bunkó sem volt.

Bocs, de ezen az oldalon igen is ahhoz vagyunk szokva, hogy sok idióta tini hülyegyerek idetolja a háziját, meg odaírja, hogy "légysziiiiiiiiii, sürgős!!!!!!!!!" és várja, hogy majd vki megoldja helyette...

2011. febr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem mindegy, hogy mire kell? A kérés az volt, fordítsa le aki tud németül. Te vagy az oldal moderátora? Nem. Akkor meg engedtessék meg a tiniknek is, hogy azt kérdezzenek, amit akarnak. Te pedig arra válaszolj, amire tudsz. A kérdésemre nem tudtál, a tanácsaidra pedig nem vagyok kiváncsi. További kellemes kötekedést máshol!
2011. febr. 19. 15:56
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Ritka nagy paraszt vagy felnőtt létedre.
2011. febr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!