Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Exam Fright Killer-tanult...

Exam Fright Killer-tanult valaki ebből a könyvből felsőfokú angol nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
felvettem fősulin egy nyelvi kurzust, ebből vesszük a témaköröket,bár még csak egyet néztünk át...jó ez a könyv?majdnem 5000 Ft, nem tudom megvegyem-e,sajna könyvtárakban se nagyon találom...valószínűleg érdemes megvenni,de gondoltam inkább másokat is megkérdezek...amúgy állítólag minden nyelvvizsgára jó..(TELC,BME,ECL,ORIGO)
2009. febr. 12. 18:53
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Nekem meg van ennek a könyvnek az első része.Bár már 3éve megvan(én is nyelvsuliban vettem meg)még csak most kezdtem el használgatni, mert eleinte nagyon nyersnek tűnt. De nagyon jó kifejezések és szövegek vannak benne az adott témákról. Itt Miskolcon meg van a Megyei Könyvtárnak, így érdemes keresgetned a városodban...hátha rábukkansz. Egyébként meg angol tanár ismerőseidnél érdeklődj, mert sokan szeretik ezt a könyvet.

2009. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sztem mindenképp megéri "befektetni", nagyon hasznos részletes, mindent átfogó.Vagy fénymásoltathatod is...:P
2010. nov. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!