Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Így sikerülhet 7 hónap alatt?...

Így sikerülhet 7 hónap alatt? (angol, középfok) Bővebben lent!

Figyelt kérdés
7 hónapom van rá, hogy angolból alapfokról középfokra jussak. Minden nap tanulnék 4 órát, (megveszem majd a Gaál Ottós Kreatív nyelvtanulásos csomagot), kezdetben mesekönyveket olvasok majd, gyakorolni fogom a fordítást, már most angolul nézem a filmeket. A célom, hogy szept. végétől Angliában dolgozhassak, konyhai kisegítő vagy pultosként. Szorít az idő sajnos. :S Ötleteket, tanácsokat is szívesen fogadok! :) Köszi!
2011. febr. 14. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, párom 2 év alatt ért el középszintig, igaz ő csak péntek délután járt általában, meg 3 havonta 2 hét intenzívre.
2011. febr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
gimiben 4 évig tanultam az angolt, így hát az alapokat tudom.
2011. febr. 14. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ mennyire alapos az alapfokod. Most az alapfokú nyelvvizsga szintjére gondolsz? Mert ha az megvan, akkor onnan 2-3 hó is elégnek kell hogy legyen. Az alapokról elkezdve viszont a 7 hónap reális. De ha annyi idő alatt nem tanulod meg, akkor sohase. Járj tanárhoz ki ellenőriz, egyedül nem megy..
2011. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En majdnem 1 ev kintlet alatt ertem el a felsofokut, csak a tengerentul. Bar a tudasom a kozepet surolta. Szoval ha az az alap stabil, akkor par honap kintlet mulva nem lesz gondod.
2011. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2011. febr. 16. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!