Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi az a 10 dolog, amit a...

Mi az a 10 dolog, amit a nyelvvizsgán szükséges volt nektek?

Figyelt kérdés
Itt gondolok arra, hogy mondjuk melyek a leggyakrabban előforduló kifejezések, amit úgymond MUSZÁLY tudni, meg hogy miket tapasztaltatok, amit máshogyan tennétek ma a nyelvvizsgán. Én TELC-re készülök, s össze szeretném gyűjteni a TELC 10 parancsolatot:)
2011. febr. 13. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
MUSZÁJ és nem MUSZÁLY... Míg magyarul sem tudsz szerintem nem menj nyelvvizsgázni...
2011. febr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már bocs, most azt az egy szót elírtam még nem kell leszedni a fejem. Amúgy meg magyarul szerintem egészen jól tudok, vagyis ha országos TITOK 2. hely annak számít... Kérdezem: ezt muszáLY volt?!
2011. febr. 13. 17:27
 3/9 A kérdező kommentje:
... és 'nem menj nyelvvizsgázni'. Úgy látszik, Te sem voltál, és nem is mész...
2011. febr. 13. 17:28
 4/9 anonim válasza:
44%
Sztem ne ezen az oldalon kérdezd meg ezt :) Nem fogsz értelmes választ kapni , de te tudod.
2011. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben :)
2011. febr. 13. 17:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy milyen nyelv, és milyen fok.


1. Vinnék legalább egy fél literes ásványvízet. (semmi nem volt nálam a teremben, 3 óra után már az ájulás szélén voltam)

2. Figyelmesebben olvasnám el a feladatokat. (a levelélhez nem írtam címet)

3. Nem öltöznék ki annyira, minte azt tettem, kissé már kívülállónak, strébernek éreztem magam. (pedig volt ott vagy 200 ember)


Ennyi jut eszembe, mert szerencsére más problémám nem volt.


Angol, középfok, ORIGO nyelvvizsga.

Remélem segítettem valamit. :)

2011. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Valamit vigyél enni is és esetleg gyümölcsöt vagy cukrot.

Szótárt, a behívólapodat és személyit is vigyél.

Egyébként nem írtad, milyen nyelv és szint ezért csak olyat tudok mondani, hogy ne mondd folyton, hogy 'ó, már eleget tanultam, tuti átmegyek'. Ha végeztél egy könyvvel, kezdj el egy újat vagy tanulj szavakat. Persze utóbbi 2 nem zárja ki egymást:)

2011. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En felsofoku angolra mentem es az irasbeli hosszu es unalmas volt. Azt hittem ott elalszok helyben, foleg a forditasoknal.. ez ellen nem lehet semmit tenni, mert nem lehet semmi szorakoztato eszkozt bevinni. Raadasul meg ki sem mehettem, amikor kesz voltam, szoval vegig kellett ulni az egeszet.
2011. febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Igen, ilyenekre gondoltam, hogy mondjuk túléléshez csoki, ital stb. És tényleg, elfelejtettem írni, angol középfok lesz. :)
2011. febr. 14. 16:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!