Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valami jó nyelvkönyv német...

Valami jó nyelvkönyv német felsőfokra?

Figyelt kérdés

Olyan érdekelne amit akár egyedül is meg lehet tanulni. Emellett járok tanárhoz, ott 1 órán keresztül szinte csak beszélünk és az Aktuelle Gesprächsthemen-t vesszük át. De nyelvtant egyáltalán nem veszünk. Mi lenne jó erre?

Ha ez számít, van német középfokúm, 83% lett:)


2011. febr. 10. 18:16
 1/2 anonim válasza:
ha erős a nyelvtanod, akkor semmi gondod nem lesz a nyelvtannal. ha könnyen le akarod tenni, menj ECL-re, röhej. épp ma jött meg az ECL-s papír az eredményeimről, ahol a százalékok is fel vannak tüntetve. Csak annyit mondok, hogy a beszélgetés 100% lett... és ezt Németországban javítják német anyanyelvű emberek. És nincs német rokonom, csak a középsuliban tanultam németet...
2011. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia

Én középfokúra készülök most. Hát eléggé be vagyok ..tőle.:D Ha nekem 83% lenne.... :)

A kérdésedre: [link]

Tanárom szerint ez hasznos, jó könyv.

2011. febr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!