Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvsuliba szeretnék...

Angol nyelvsuliba szeretnék beiratkozni. Középfok a cél. Viszont nem tudom melyik jó és nincs fölös 30000forintom kipróbálni. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Májusban le szeretném tenni a középfokú angolt viszont nem tudom melyik nyelviskola tartozik a jók közé.Régen jártam különtanárhoz viszont 4000ft/alkalom áron nem akarok visszamenni hozzá. Euroexam nyelvizsgát szeretnék amúgy.A válaszokat előre is köszönöm!
2011. febr. 7. 20:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Pl London Stúdió vagy ilyenek?
2011. febr. 7. 20:51
 2/3 anonim válasza:
Az a helyzet, h jó és kevésbé jó tanár mindenütt van, bár nyelvvizsga előkészítőt már a tapasztaltabbakra szokták bízni. Jó szempont lehet, h szervezik-e ők maguk az adott vizsgát, felkészítő tanár vizsgáztat-e (persze nem téged, azt nem teheti). Ha igen, akkor nagy rálátása van a vizsgára és az értékelés szempontjaira.
2011. febr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nézz körül a minősített nyelviskoláknál.
2011. febr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!