Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyennek találjátok ezeket a...

Milyennek találjátok ezeket a német és angol könyveket?

Figyelt kérdés

német: Auf neuen Wegen, Em Abschlusskurs, Német felsőfokú írásbeli gyakorlókönyv, Aktuelle Gesprächsthemen, 1000 Fragen, 1000 Antworten (Felsőfok) és Zwanzig weniger eins.


angol: 1000 Questions, 1000 Answers, New Headway, Face2Face, Oxford angol nyelvtan+CD, English Grammar in use.


Ha ismertek bármilyen jó könyvet, akkor lécci írjátok le! Németből most voltam középfokún és sikerült is (:)) angolból viszont még csak most megyek egy teljesen kezdő tanfolyamra.


2011. febr. 5. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
angolból az Oxford Angol nyelvtan, és a 1000 questions 1000 answers nagyon jó szerintem, ezekből én is tanultam, és hasznos volt. Nem tudom, h pl. megvan-e már az Oxfordos könyv, de abban vannak magyarázatok, és rengeteg feladat is, én amíg nem nyálaztam végig itthon az egész könyvet, és nem csináltam meg az összes feladatot szinte, nagyon nem tudtam a nyelvtant, mert elég gyorsan ledarálták nálunk, de azóta azért sokkal tisztább :)
2011. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja, és németből is jó az ezer kérdés ezer válasz, én azt is szerettem. Tanultam az egy híján húszból is, az sem volt rossz, ahhoz mindenképpen jó, hogy egy témához legyen szókincsed, bár a felsőfokú résznél olyan szavak vannak, amiket én még kb. életemben nem használtam, nyelvvizsgán sem nagyon kellett...
2011. febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

németből auf neuen weg-et ajánlom. az aktuelle gespächsthemenből még nem értenél semmit,az a felsőfok tökéletesítésére van,nagyon nehéz lenne neked egy épphogy közép szint után,emelt előtt közvetlenül ajánlom csak.

1000 kérdés 1000 válasz már könnyebb,azon haladhatsz sztem tovább de sok erőbefektetés kell ahoz is.

angolból az oxfordos a legjobb,de az csak nyelvtan. van egy jó könyv kezdőknek 5 perc angol címmel,van benne nyelvtan magyarázattal együtt,szókics,támák,munkafüzet minden...

remélem segítettem valamennyit..:)

2011. febr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!