Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A kreatív nyelvtanulás csalás?

A kreatív nyelvtanulás csalás?

Figyelt kérdés
ezzel szeretnék majd spanyolt tanulni, de nem tudom, hogy milyen. hallottam olyanokat is, hogy tele van hibákkal. meg az a 3 hónap is elég keménynek tűnik a középfok eléréséhez. ahhoz mennyit kell legalább tanulni, hogy elérjem azt a szintet?
2011. febr. 2. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Én az angolt csinálom, nekem tetszik.

Pénzt ne adj ki érte, ha írsz egy privit elküldöm neked ingyen a spanyol alapfokú könyvet és hanganyagot.

2011. febr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a németet olvasgatom. Férjem tud németül és szerinte nem hibás. Egy-két elírást persze talál benne az ember, tehát jó, ha van valaki, akitől meg tudod kérdezni, ha valamit nem értesz.


De szerintem három hónap alatt csak akkor lehet eljutni középfokra, ha napi több órát intenzíven foglalkozol a dologgal.

2011. febr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is ebből tanulgatok,de nem spanyolt...szerintem nem rossz azért.olvastam vmelyik nap,hogy egy csaj 10 hét alatt megtanult belőle középfokra semmiből,egy tanárnő meg 4 hónap alatt felsőfokút tett le (nem neten olvastam,hanem regionális folyóiratba,és kép is volt mind2jükről). tehát meg lehet belőle tanulni,de nemhiszem,hogy napi 10 percet szántak volna rá :)
2011. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


én az olaszt vettem meg anno, 1-2 hiba van benne, alapjában véve jó anyag, azonban a középfokhoz még hozzá kell, hogy tanulj más tananyagokból. Kezdő tananyagnak jó választás.

2011. febr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én most kezdtem el vele az angolt, elég jól megy. Ahhoz viszont hogy valaki négy hónap alatt jusson el a középfokú nyelvvizsga szintjére, napi 8-10 órákat kell tanulni, szóval arra nem mindenki képes. Ők is azt mondják, hogy átlagban egy év alatt jutnak a végére a tanulók.
2011. febr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!