Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudom gyakorolni a neten...

Hol tudom gyakorolni a neten a "magnó hallgatást"?

Figyelt kérdés

nyelvvizsgára készülök és szeretném fejleszteni a hallás utáni szövegértésemet! ami ugye a magnó hallgatás a nyelvvizsgán! neten hol találok ilyen feladatokat?

ja és még jobb lenne ha üzleti témájú lenne mert Gazdálkodóra megyek

köszönöm


2011. febr. 1. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
MELYIK NYELV?
2011. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jajj bocsánat angol nyelv, elfelejtettem a lényeget leirni

sorry

2011. febr. 1. 16:58
 3/5 Tubarózsa ***** válasza:

[link]


nézzd meg hát ha jó neked is. én angol alapfokot töltöttem le,(igaz még nem hallgatam meg.)

üdv 20L

2011. febr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hallgass rádiót, pl. gazdasági híreket, és próbáld lejegyezni őket. Tölts le podcast-eket angol rádióktól. Pl. bbc gazdasági műsorokat. Gyakorold a jegyzetelést, főleg a számokét (az a legnehezebb). A bbc-n sok műsornak ott van szövegben is az összefoglalója.
2011. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

a bbc-t mindennap hallgatom-nézem a tv-ben. meg szedegettem le a netről feladatokat. pl a telc-est, elég nehéz de próbálkozom, ha esetleg még tudtok ilyen oldalakat azt nagyon szépen megköszönném!

2011. febr. 2. 10:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!