Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miket tudtok a nyelvtanfolymok...

Miket tudtok a nyelvtanfolymokról?

Figyelt kérdés
Általában,pl; hányszor van egy héten,mennyi odő még kész leszek a középfokú nyelvvizsgára stb ..
2009. febr. 7. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sok mindentől függ. pl: milyen szinten tartasz stb. ha az általánosra mész akkor szerintem heti két vagy három órád lesz. én a suli mellett jártam nyelvtanfolyamra olaszból és egy év alatt meglett
2009. febr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 évig minden héten jártál ? vagy ugy érted h egy "sulis év" alatt ? Hát csak a nagyon alapokat tudom még ..egyébként spanyolból szeretnék..
2009. febr. 7. 12:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

gimiben 4 évet tanultam olaszul, és 11 és 12. között nyáron kezdtem el járni egészen februárig, heti 2*1 órára. MOndjuk előtte három évig tanultam, szóval az kb a középfok aljától kedztem el. Ha nagyon alapszinten vagy akkor az elég sok idő. de ez függ attól, hogy mennyire van nyelvérzéked meg mennyire gyakorolsz. Olasz szakos vagyok most egyetemen, egyik csoporttársam nem viccelek 0-ról kedzte a spanyol minort és 5 hónap alatt lett neki nyelvvizsgája, igaz ő egy nyelvzseni:)

De sok sikert, én szurkolok neked. Ha választasz ajánlom vagy a London stúdiót vagy a Katedrát(én ide jártam neke bejött)

2009. febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :)
2009. febr. 9. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is spanyolos vagyok, 9.-ben a suliban kezdtem, de ott szó szerint SEMMIT nem tanultunk ezért úgy döntöttem, hogy tanfolyamra fogok járni és a Cervantes Intézetet választottam és nem bántam meg. Anyanyelvű tanárok, érdekes órák, jó hangulat... Két nyáron jártam egy hónapos intetzív tanfolyamra, az olyan, hogy hétfőtől péntekig minden nap 3 óra... kicsit durva, de nagyon hatékony :) Amikor suli mellett jártam, akkor hétfő-szerdai órákra. Most vagyok 12.-es és idén be se kell járnom a spanyol órákra (akik még most is a jelen időt tanulják:D) tavaly előrehozottan leérettségiztem 90%-osra és megcsináltam a középfokút, úgy, hogy csak eljártam a Cervantesben órákra, de otthon nem tanultam semmit. Szerintem ez nem rossz :P De ha mást választasz, akkor is sok sikert kívánok a spanyolhoz, szép nyelv és nem is nehéz! :)

2009. febr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!