Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga csalás bejelentés?

Nyelvvizsga csalás bejelentés?

Figyelt kérdés

Tudok egy személyt, aki csalással szerezte meg a nyelvvizsga bizonyítványát, és ezzel együtt a pedagógus diplomáját. Le szeretném buktatni, vállalom a nevem is, nem név nélkül akarom. Hová írhatnék, vagy kivel léphetnék kapcsolatba?

Köszi


2011. jan. 23. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Van bizonyítékod? Milyen jellegű volt a csalás? Mert ha pl. korrupció, akkor esélytelen.
2011. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Konkrét bizonyítékom nincs, de 100% biztos vagyok benne, hogy 300e Ft-ért egy másik személy vizsgázott le az illető helyett.
2011. jan. 23. 19:04
 3/10 A kérdező kommentje:
Illetve még annyi, hogy az illető soha életében nem tanulta az adott idegen nyelvet, egy szót sem beszél azon a nyelven.
2011. jan. 23. 19:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez sajnos kevés lesz, nem tudod bizonyítani, nekik meg nem ér annyit, hogy eljárást indítsanak.
2011. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezzel már így utólag nem sok mindent tudsz kezdeni:S Nekem is van olyan nyelvvizsgám, amilyen nyelven már nem nagyon beszélek, ez biztos, hogy nem bizonyíték. És valakinek a kedvéért szerintem nem fogják újra behívni meghallgatásra, ilyet nem is csinálhatnak. Ha akkor ott helyben lebuktatod, akkor keményen megszívta volna, de így...
2011. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez neked amúgy miért jó? Te csak rosszul jöhetsz ki belőle, főleg, ha nem sikerül bizonyítani...piszok dolog, az tény, de vigasztaljon az, hogy az állásinterjúnál nem a papír érdekli a munkáltatót, hanem a tényleges nyelvtudás...
2011. jan. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Miért szeretnéd lebuktatni?

rosszat tett neked az az ember?

2011. febr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Jó neked hogy te csak egy ilyen embert ismrsz én már vagy 10et. Én nem lebuktatni akaron őket mert leszarom ki hogy boldogul csak a nyelvvizsga kp-nak akarok egy szívhez szóló anyázós levelet írni persze semmit nem érek vele.
2012. nov. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha ilyen hülye vagy, hogy fingod sincs, hogy miként kellene lebuktatni az ismerősödet, akkor szerintem te meg vegyél előbb egy érettségi bizonyítványt.
2013. máj. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha maga helyett küldött be embert a vizsgára, és ott "benézték", akkor már semmit nem tehetsz, illetve a munkahelyén jelezheted a főnökének, de bizonyítás nélkül csak annyit érsz el, hogy rágalmazásért téged fog feljelenteni. Megéri ez neked?
2013. máj. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!