Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol keressek angol nyelvtanárt...

Hol keressek angol nyelvtanárt? Milyen oldalakon, vagy helyeken érdemes keresni (bp-i vagyok)? És mire figyeljek oda a tanárra kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Vagy ha esetleg valaki tud ajánlani Budapesten,vagy Székesfehérváron egy jó angol tanárt aki fel tud készíteni egy középfokú nyelvvizsgára az írjon.
2011. jan. 23. 12:56
 1/1 nagytimiandi válasza:

Hello!


Én tudok ajánlani neked tanárt Budapesten. Én is hozzá járok. Az átlag ár alatt vállal órát, Budapesten bárhol megtartja.

Utolsó éves angol szakos hallgató és épp tanítványokat keres. Minden szintről fel tud készíteni és bármelyik nyelvvizsgára.

Ha érdekelnek a részletek, akkor írj vissza!

2011. jan. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!