Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsga a legkönnye...

Melyik nyelvvizsga a legkönnyebb (angol középfok)? ECL, ORIGO, BME?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
A Rigó utcán van nyelvtani teszt, bár azt meg lehet csinálni, de fordtani is kell oda-vissza, amit én nem szeretek. A BME-n szintén kell fordítani, plusz láttam feladatlapot, és hát...brutális :D Az ECL-en a hallgatás nehéz állítólag. Nézz meg pár TELC feladatsort, nekem az bejött. De miért nem nézed meg te magad, hogy milyen feladatok vannak a nyelvvizsgákon?
2011. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

azt csak te tudhatod,hogy neked mi az erősséged.

nézz körül a feladatlapok között és aztán döntsd el,de akármit választasz keményen kell rá tanulni.


[link]

2011. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez mikori leírás? :-O Én elolvastam, de olyanok voltak benne, amiről életemben nem hallottam, meg nem is úgy van(pl. hogy TELC-en 80%-ot kell elérni :-O)...
2011. jan. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
miért kéne 80%? annyira bírom itt ezen az oldalon az embereket... írnak minden ökörséget, aminek se füle se farka.... idióták.. ha nem tudsz vmit akkor ne okoskodjatok már! nem kell 80%, 60% kell minden nyelvvizsgán -,-
2011. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jajj félreolvastam, ne haragudj. csak teljesen felment az agyvizem és mondom ezt már nem hagyom szó nélkül. az oldal meg egy szar amit linkelt az előző.

bocsi

2011. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat inkább szóbelire lennék kíváncsi csak nem írtam ki. Írásbeli BME-n könnyű, de szóbeli brutális és érdekelne hogy az ecl vagy az origo a könnyebb.
2011. jan. 21. 13:24
 7/8 anonim ***** válasza:
szóbeliben origó a legkönyebb, írásbeliben meg az ecl-t mondják meg a telcet, én eurosat csináltam az sem volt nehéz, ha van szókincsed akkor az könnyű
2011. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ECL-en voltam, a magnó az tényleg durva volt.

Szerintem a Dexam a legkönnyebb angol középben.

2011. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!