Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valakinek tapasztalat a...

Valakinek tapasztalat a Katedra nyelviskolával?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam, 60 órásak a tanfolyamok, ennyi idő elég egy középfokú nyelvvizsga letételéhez?
2009. febr. 2. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ma volt a 70 órás tanfolyam utolsó órája. A próbanyelvvizsga 64% lett, nem valami fényes, be piszkosul nehéz is. A nyelvvizsga 20-án lesz, szóval arról még nem tudok nyilatkozni. Osztálytársam két hetes gyorstaplalóval tette le, neki segítettek is a vizsgán. Én úgy érzem, sokat tanultam a tanfolyamon, a nyelvvizsgafeladatok után az iskolai érettségifeladatok nevetségesnek tűnnek.

Jártam ott angolra is, nem nyelvvizsgázás céljából, korrektül tanítanak. Bár megkérik az árát.

2009. febr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
KÖszi a választ. Én egy közép angolt szeretnék, eddig németes voltam, szóval angolból teljesen kezdő vagyok. Mi a véleményed belevágjak?
2009. febr. 3. 07:18
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom, hogy az angol mennyire nehéz ott, de ha kezdő vagy, akkor szerintem úgy nem sok esélye van, hogy leteszed. Én egész jó vagyok németből, de még így is elég húzós lesz a vizsga..
2009. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Katedra nyelviskola igényes, jó, válogatják és ellenőrzik a tanárokat. Egy középfokú nyelvvizsgához 3-400 óra kell.
2009. márc. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem szörnyű! Volt olyan, hogy nem is abba az épületbe kellett mennünk, ahová jelentkeztünk, mert nem tudtak helyet szorítani nekünk (egy teljesen másik helyen lévő, középiskolába mentünk át, nem volt ciki ott bolyongani...). Engem személy szerint (16/L) az is zavart, hogy ilyen háztartásbeliek és/vagy 33 felettiek voltak csak ott. Persze ez személyes, de szerintem a társaság az fontos, és más az, ha valaki a felvételi miatt megy oda, mintha azért, mert otthon a sütő mellett unja magát. Meg nagyon kicsi volt a hely.
2009. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Többfajta tanfolyam van.Spec van 32,64,128, de van 70,60,40,20 órás is.Attól függ mit szeretnél.Az óraszám növekvő nagysága -a mennyiség miatt-picit csökkenti az árat,illetve a csoportszámtól is függ.Természetes.
2009. okt. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A Katedra nem feltétlenül jobb más nyelv suliknál, csak több pénz van mögötte a marketingre.Hiába fizetsz, szerintem sok függ a tanártól(vannak a lustább és unalmasabb tanárok és vannak a pörgősebbek.ez attólfügg milyen mentalitású tanárt fogsz ki...ez nem nyelv iskola függő!!!!), a csoportodban a diákok milyen szinten vannak hozzád képest, mert lehet hogy hátráltatnak a tanulásban.Ha csak sima angolt tanulsz, akkor a K.-ban is a Headway-ből tanítanak, ugyanúgy ahogy máshol...tehát teljesen mindegy.Mindenütt a Katedra reklámját nyomják,ettől hitelesebbnek tűnik, de....hidd el hogy nem jelent annyit!!!
2010. szept. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!