Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy működik a nyelvvizsga...

Hogy működik a nyelvvizsga pontozás? Többi lent!

Figyelt kérdés

Tehát én BME-n voltam, de ha ezt nem tudja valaki akkor írja meg más típusét csak hogy legyek nagyjából tisztába vele. A magnóm szerintem iszonyatos lesz..de szóbelim jó...

tesztes nem a legjobb, levél, fordítás jó.

Hogy is van ez a 60%? Mindennek a 60%-a kell, vagy csak úgy összesen legyen meg írásbelin, meg szóbelin is.

Tanárom azt mondja a tesztesnek meg minden fajtának a 60%-át kell tudnom..:S


2011. jan. 16. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
60% mindenhol kell, hogy átmenj egyáltalán, pontozáshoz meg ott a megoldókulcs. De nem találtál semmiféle nyelvvizsga szabályzatot, hogy ott elolvasd? Mert nekem vmi olyanról magyaráztak, hogy egyes feladatonként 40%-ot is el kell érni, tehát nincs olyan, hogy pl. a tezsted 0 pont, többi meg hibátlan, akkor nem adják meg az írsábelit.
2011. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Origo nyelvvizsgán voltam. A szóbeli nem tudom hogy van, de az írásbelinél összességében minimum 60%-ot el kell érni. És - mint az előző válaszoló írta - ezen kívül feladatonként minimum 40%-ot teljesíteni kell, ez alól kivétel a teszt. Itt nincs minimum küszöb megadva.
2011. jan. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt le van írva, hogy miből kell minimumot teljesíteni, keresd ki, hogy milyen vizsgán voltál. Alapvetően a szóbelinek és az írásbelinek is 60%-nak kell lennie, és vannak feladatok, amikből teljesíteni kell 40%-ot. A magnónál pl. úgy nézem, hogy van minimum, de a tesztesnél (nyelvismeret) meg nincs.

2011. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi..am valaki tudna nekem linket küldeni, hogy hol lehet ORIGOS középfokú magnóhallgatást csinálni????????
2011. jan. 17. 16:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!